Gimtadienio pramogos vaikams

Vietoj šventės kavinėje ar namuose rinkitės teminį vaikų gimtadienį namuose arba pas mus! Čia vaikai pamirš darželį ir mokyklą, įsijaus į pasaką ir įsitrauks į pasakų herojų paruoštus žaidimus. O tėveliai galės atsipalaiduoti ir stebėti vaikų šventę.

 Vaikų gimtadienis su Karalaite Džesmina

vaiku gimtadieniai renginiaiKiekviena mergaitė svajoja būti princese. Tegul šį kartą Jūsų dukrelė nusikelia į karalystę ir virsta tikrąją karalaite. Jei Jūsų mažoji negali gyventi nei dienos be princesių, nuolat žaidžia su jomis ir jas kolekcionuoja, mėgsta rožinę spalvą, tai šis gimtadienio renginys  Jai patiks!

Daugiau apie vaikų gimtadienį

su Karalaite Džesmina.


Vaikų gimtadienis su Pirate Mere

Kas domisi laivais ir jūreiviais, analizuoja žemėlapius, kam patinka galvosūkiai ir mėgsta papuošalus ir auksą, tam siūlome leistis į gimtadienio renginį – jūros nuotykius kartu su Pirate Mere.

Daugiau apie vaikų gimtadienį

su Pirate Mere.


Vaikų gimtadienis su Pelyte Mine

vaiku gimtadieniai renginiaiJei Jūsų mažyliai mėgsta pasakas, yra smalsūs,  jiems patinka maži pūkuoti padarėliai su dideliomis ausytėmis, jei jam patinka raudona, balta arba juoda spalvos ir, jei mėgsta sūrį, tai šis vaikų gimtadienis – kaip tik!

Dalyvių veidukus išpiešusi, MINĖ kviečia prisijungti ir kartu keliauti į pasakišką sūrio karalystę. Su mažaisiais gudruolė MINĖ mokysis piešti, pergudrauti katiną ir šėlioti su mažaisiais.

Daugiau apie vaikų gimtadienį

su Pelyte Mine.